XX. lekársky kongres naturálnej medicíny

XX. interdisciplinárny lekársky kongres naturálnej medicíny s medzinárodnou účasťou
30.9. – 2. 10. 2016 v hoteli Thermal v Štúrove

 

Jubilejný, v poradí už XX. Interdisciplinárny lekársky kongres naturálnej medicíny tento rok hostilo mesto Štúrovo.
Na spoločnom podujatí lekárov, vedcov a odborníkov z iných oblastí participujúcich na problematike naturálnej medicíny sa zúčastnili špecialisti zo Slovenska, Ruska, Japonska, Nemecka a Maďarska.
Hotel Thermal v Štúrove sa stal dejiskom zatiaľ najvýznamnejšieho Interdisciplinárneho lekárskeho kongresu naturálnej medicíny – dôvodom nebola len šírka nastolených tém a doteraz najvyšší počet z účastnených krajín, ale najmä významné záverečné rozhodnutie, ktoré z podujatia vyplynulo.

Zástupcovia delegácií z Ruska, Japonska, Nemecka a hostiteľského Slovenska sa dohodli na vzniku Medzinárodnej spoločnosti naturálnej medicíny (International Society of Natural Medicine), lídrom ktorej sa stal zakladateľ Lekárskej spoločnosti naturálnej medicíny (LSNM) a zároveň jej prezident MUDr. Gustáv Solár,PhD. Viac informácií o kongrese i zaujímavých prednáškach, ktoré na ňom odzneli sa dočítate v najbližších dňoch.

xx-kongres-nm-10XX. interdisciplinárny lekársky kongres naturálnej medicíny  xx-kongres-nm-02 XX. interdisciplinárny lekársky kongres naturálnej medicíny xx-kongres-nm-04 xx-kongres-nm-05 xx-kongres-nm-03 xx-kongres-nm-08 xx-kongres-nm-09

AVITA
Aktuálne
Kongres LSNM a ISNM; 12.-14. október 2018; Šamorín -Hotel Kormorán
ČASOPIS
Akupunktúra a naturálna medicína
Acupuncture and Natural Medicine


časopis na stiahnutie
e-magazine download
sk verzia časopisu uk verzia časopisu

e-magazin - archive